خانه / آیفونها / بهترین تعمیرکار و نصاب آیفون تصویری
تعمیرکار و نصاب آیفون تصویری در تهران
تعمیرکار و نصاب آیفون تصویری

بهترین تعمیرکار و نصاب آیفون تصویری

<!— wp:paragraph –>

دغدغه بسیاری از مردم پیدا کردن بهترین نصاب و تعمیرکار آیفون تصویری در تهران و شهرستان هاست.( نصب و تعمیر انواع برند های آیفون تصویری)

سوالات پیش آمده بهترین نصاب و تعمیرکار آیفون تصویری
کدام تعمیرکار و نصاب؟

چه آیفون تصویری برای ساختمان بهتر است؟

کدام برند متمعن تر است؟

بهترین نصاب آیفون تصویری را از کجا بیابم؟

بهترین تعمیرکار آیفون تصویری چه کسی است؟

تمامی این ها سوالاتی است که شاید در ذهن تک تک ما می گذرد ! حال ما در این مطلب سعی می کنیم بهترین راه و بهترین نحوه انتخاب را برای شما بیان کنیم.

قبل از هر سخنی بهتر است تفاوت های بین نصب آیفون تصویری و تعمیر آن را بدانیم؟!

جهت اطلاع از قیمت نصب و انجام تعمیرات آیفون تصویری خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مهندس میرزاده ۰۹۱۲۰۶۱۰۶۵۸

تفاوت نصاب آیفون تصویری با تعمیرکار

نصاب آیفون تصویری تفاوت بسیار زیادی با تعمیرکار آیفون تصویری دارد چرا که در نصب اولیه یک آیفون تصویری تمامی تجهیزات نو می باشند و مدار نصب برای یک نصاب آیفون تصویری کاملا واضح و خواناست.

اجبار در خرید !!

دیدار تعمیرکار و نصاب آیفون تصویری با کارفرما
اجبار توسط نصاب یا تعمیرکار

معمولا یک نصاب آیفون تصویری تمامی برندهای نصب و مدل های نصب آیفون را نمی داند و شخصی را که قرار است برای او پروژه آیفون تصویری نصب نماید ( کارفرما ) را وادار به تحمیل خرید آیفونی می کند که در نصب آن ماهر است.

اجبار کردن کارفرما از سوی نصاب یا تعمیرکار آیفون تصویری در خرید.
اجبار بر خرید

این خصلت متاسفانه دربسیاری از نصاب ها و تعمیرکار های آیفون تصویری خصوصاً در شهرهای بزرگ نظیر تهران بسیار دیده می شود پس حدالامکان سعی کنید شخصی را به عنوان نصاب آیفون تصویری خود برگزینید روش نصب تمامی برند های آیفون تصویری و تمامی مدل های نصب و پنلهای آیفون را بشناسد.

هزینه نصب و تعمیر یک آیفون تصویری چقدر است؟

بهترین نصاب آیفون تصویری

حال بهتر است این سوال را مطرح نماییم که بهترین نصاب آیفون تصویری چه کسی است؟

با کمی تفکر دقیق به این موضوع می توانیم جواب سوال را بیابیم از آنجایی که سیستم آیفون های تصویری یک سیستم برقی دی سی و ای سی می باشد. پس حتما این شخص باید تمامی سیستم های برقی را آموخته باشد.!!

تعمیرکار و نصاب متخصص در بهترین آیفون تصویری
تعمیرکار و نصاب متخصص

بله منظور ما مهندسین برق است امروزه بسیاری از مردم دست به هر کاری می زنند چرا که به نظر خودشان در انجام هر کاری مهارت دارند در اوضاع بد اقتصادی در ایران این مشکل روز به روز بیشتر می شود و هر شخصی در هر رشته دانشگاهی و حتی بیسواد خود را نصاب یک آیفون می داند.

بهترین انتخاب در نصب آیفون!

شناختن بهترین آیفون تصویری مناسب برای ساختمان مسکونی یا اداری شما باید از دید یک نصاب واقعی و متخصص صورت گیرد چرا که نصب آیفون تصویری توسط نصاب ماهر و شناختن روشهای نصب صحیح فقط یکبار انجام می گیرد و در صورت انتخاب نامناسب توسط نصاب هیچ کیفیتی از آیفون نصب شده نخواهید دید.
روشهای نصب برند های مختلف آیفون تصویری بسیار متفاوت است و انتخاب دقیق آن مربوط به سیستم سیم کشی ساختمان شما و نحوه قرار گیری واحد ها در طبقات است پس حتما به این مورد توجه دقیق تری کنید.

بهترین تعمیرکار آیفون تصویری

اگر از هر فردی که در حرفه فنی مشغول به کار است این سوال را مطرح نمایید که تعمیرات سخت تر است یا نصب؟ قطعاً به شما تعمیرات را گزارش می دهد تعمیر یک دستگاه یا سیستم برقی نیازمند شناختن تمامی قطعات برقی و نحوه کار آن هاست پس یک تعمیرکار ماهر آیفون تصویری تعمیر کاریست که تمامی این تجهیزات برقی و و نحوه کار آنها و نحوه تعمیر آنها را بشناسد.

جهت اطلاع از قیمت نصب و انجام تعمیرات آیفون تصویری خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مهندس میرزاده ۰۹۱۲۰۶۱۰۶۵۸

جلوگیری از خسارت های احتمالی تعمیرکار آیفون تصویری !!

تعمیرکار و نصاب آیفون تصویری وقت شناس
تعمیرکار وقت شناس

یک تعمیرکار حرفه ای در تعمیر آیفون تصویری حداقل زمان را نیاز دارد تا این کار را به نحو احسنت انجام دهد تا هم به دیگر واحدها آسیب نرسد و هم خسارت مالی زیادی به سیستم وارد نشود.

متاسفانه تعمیر یک سیستم آیفون تصویری بسیار بی رحم است چرا که در این سیستم کلیه واحدها به یک شبکه متصل شده اند و اگر تعمیرکار آیفون تصویری در کار خود حرفهای نباشد ممکن است با یک اشتباه کوچک تمامی سیستم را از کار انداخته و یا اگر بدبینانه به قضیه نگاه کنیم ممکن است مانیتور های داخلی آیفون تصویری تمام واحدها را بسوزاند.

توجه: در آیفون های تصویری چهار سیمه اتصال دو سیم مثبت و منفی واحدها باعث سوختن آیفون تصویری می گردد و در آیفون های هفت سیمه مانند تک نما اتصال پین ولتاژ به پین دیتای شبکه باعث سوختن آیفون های تصویری تمامی واحدها می شود)

نتیجه گیری

  • اولین مورد و مهم ترین مورد انتخاب یک کارشناس ماهر یا نصاب ماهر برای تعیین برنده آیفون تصویری مناسب با ساختمان شماست( چرا که دیگر راه برگشتی نیست)
  • دومین مورد انتخاب یک نصاب حرفه ای آیفون تصویری است که رزومه کاری او را در انواع مختلف پروژه ها با برند های متفاوت دیده اید.
  • سومین مورد انتخاب یک تعمیرکار آیفون تصویری است که مدرک تحصیلی برق داشته و تمامی سیستم های آیفون تصویری را بشناسد( آیفون های هفت سیم و چهار سیمه)
  • قبل از شروع به کار یک نصاب و یا تعمیرکار آیفون تصویری از او ضمانت انجام صحیح کار بگیرید که در صورت به بار آوردن خرابی در کل سیستم پاسخگو باشد.
  • کار انجام شده توسط نصاب و یا تعمیرکار آیفون تصویری دارای مدت ضمانت باشد به عنوان مثال در تعمیر یک واحد از ساختمان ضمانت مدت داری بدهد که همان قطعه تعویض شده خراب نشود.

جهت اطلاع از قیمت نصب و انجام تعمیرات آیفون تصویری خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مهندس میرزاده ۰۹۱۲۰۶۱۰۶۵۸

کاراتو به گروه مهندسی ما بسپار !! ۱۵% تخفیف بگیر ! خیالت راحت !!!

توی نظرسنجی این مطلب شرکت کن - ۴۲%

۴۲%

نظرسنجی

ما یک گروه از مهندسین برق و جوون تهران هستیم که تمام کاراتون رو با ضمانت کتبی انجام میدیم.... اگه توی سایت ما عضو بشی برات یه کد ارسال میشه که میتونی با اون کد ۱۵% تخفیف بگیری 🙂 !! خیالتون راحت 🙂

User Rating: ۴٫۴۵ ( ۱ votes)
این مطلب را ارسال کنید

درباره‌ی مصطفی میرزاده

اینجانب مصطفی میرزاده در حال حاظر کلیه پروژه های برقی نظیر آیفونهای تصویری- دوربینهای مدار بسته- آنتن های مرکزی ثابت و گردان- طراحی تابلو برق- تعمیرات و نگه داری موتورخانه- و کلیه امور برقی- را تحت مدیریت اینجانب بر عهده گرفته و اجرا مینمایم جهت هماهنگی و کارشناسی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید 09120610658

همچنین ببینید

تعمیر زنگ آیفون تصویری کوماکس

تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی

آیفون تصویری سوزوکی برندی معروف در زمینه آیفون های تصویری در ایران است. بر خلاف …

لطفا دیدگاه خود را بگذارید :)

avatar
  اشتراک در  
اشاره به موضوع
Call Now Buttonجهت کارشناس رایگان تماس بگیرید
گروه مهندسی سریر تصویر. گروهی جوان از مهندسین برق تهران هستیم. بهترین تبلیغمون کار خوبه!! ...
+