خانه / نصب و تعمیرات آیفون تصویری در تهران / تعمیرات آیفون تصویری تهران
تعمیرات تخصصی آیفون تصویری

تعمیرات آیفون تصویری تهران

<!— wp:paragraph –>

تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری در تهران و تمامی شهرستان ها به یکی از تخصصی ترین رشته های فنی تبدیل شده که ما در این سایت سعی نموده ایم تا تمامی داشته ها و علم خود را با شما همکاران عزیزمان در میان بگذاریم.

تعمیرات تخصصی پنل کوماکس
پنل کوماکس

در زمان های گذشته که آیفون های صوتی جای خود را در بازار ایران پیدا کرده بودند و نیاز هر ساختمانی را برطرف می ساختند تعمیرات آیفون صوتی در تهران رونق بسیار فراوانی داشت. اما کم کم و با گذشت زمان نیاز به تصویر جهت شناختن شخص مراجعه کننده در آیفون های تصویری به چشم می خورد که شرکت های تولید کننده آیفون تصویری شروع به تولید آیفون های تصویری نمودند.

همین امر سبب گردید تا رقابتی میان شرکت های تولید کننده آیفون تصویری به وجود بیاید و هر کدام از این شرکت ها تولیدات متفاوتی ارایه دادند که بسته به قیمت کارایی متفاوتی مانند ضبط تصاویر و … را دارند.

در این سایت ما به صورت تخصصی کلیه تعمیرات آیفون های تصویری را در کلیه برندها مورد بررسی قرار میدهیم . به طور کلی برند ها متشکل شده است از:

بررسی تخصصی تعمیرات آیفون های تصویری

این تنوع در محصولات نیاز به دانشی بسیار بالا برای تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری در تهران و ایران را دارد. تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری در تهران روز به روز در حال گسترش و رو به تخصصی تر شدن می رود که در این مطلب ما به طور کلی تمامی اجزا تشکیل دهنده یک آیفون تصویری را شرح می دهیم و نحوه تعمیرات آن را به صورت تخصصی بیان میکنیم. در ابتدا باید اجزای تشکیل دهنده یک آیفون تصویری را مورد بررسی قرار دهیم.

یک آیفون تصویری برای کارکرد خود نیازمند موارد زیر است.

 • گوشی یا پنل داخلی
 • کابل های ارتباطی
 • سوییچرها
 • پخش کننده های تصویر
 • ترانس
 • دکودر در صورت نیاز
 • حافظه کلی در صورت نیاز
 • پنل بیرونی

تعمیرات گوشی داخلی آیفون تصویری

گوشی یا همان پنل داخلی قسمت اصلی یک آیفون تصویری می باشد که تعمیرات آیفون تصویری بخش بیشتر آن مربوط به این تجهیز است. گوشی ها بسته به برند آنها انواع مختلفی دارند ولی به طور کلی تمامی گوشی آیفون های تصویری چهارسیمه و هفت سیمه تشکیل شده است از اجزا زیر..

برد تصویر لامپ تصویر
تعمیرات
 • برد تغذیه
 • برد تصویر
 • برد صدا یا اصلی
 • کیبورد
 • مانیتور

برد تغذیه

برد تغذیه همانطور که از نام آن پیداست وظیفه تغذیه کردن مدار را بر عهده دارد که در انواع مختلف آیفون های تصویری بسیار مشابه با یکدیگر هستند. تعمیرات تخصصی بردهای تغذیه در آیفون های تصویری مبحث بسیار پیچیده ای می باشد و ما در یک مطلب جداگانه به صورت تخصصی تعمیرات این بردها را مورد بررسی قرار داده ایم.

باز نشدن درب در آیفون های تصویری مربوط به همین قطعه می باشد که البته مربوط به یک واحد بوده و تعمیرات آیفون تصویری در اکثر مواقع وابسته به همین برد یعنی برد تغذیه است.

برد تغذیه آیفون تصویری

توجه داشته باشید که منبع تغذیه در آیفون های تصویری از نوع سوییچینگ و ۱۴ ولت مستقیم می باشد که در صورت استفاده از بردهای جریان متناوب و یا بردهای ولتاژ ثابت گوشی آیفون تصویری به درستی کار نخواهد کرد و به احتمال زیاد در باز نمودن درب به مشکل بر خواهند خورد.
در این مطلب به صورت تخصصی تعمیرات بردهای تغذیه را آموزش خواهیم داد. این تعمیرات تمامی برندهای کوماکس و سوزوکی و تابا و الکتروپیک و سیماران و کنوی و آلدو و… را در بر می گیرد.

مدار پل دیودی در یک برد تغذیه و نحوه عملکرد آن را در شکل زیر مشاهده نمایید.

شبیه سازی پل دیودی برد تغذیه

برد تصویر

برد تصویر در آیفون های تصویری بسیار پیچیده می باشد و وظیفه یک برد تصویر تبدیل خط تصویر برای اتصال به مانیتور یا پخش کننده تصویر می باشد. نداشتن تصویر در آیفون تصویری میتواند خرابی این قطعه باشد. که انواع مختلفی دارد

 • برد تصویر برای مانیتورهای ۴۰ پین
 • برد تصویر برای مانیتورهای ۵۰ پین
 • برد تصویر برای لامپ تصویر

اما به طور کلی در تعمیرات برد تصویر کلیه آیفون های تصویری دو نوع برد موجود می باشد.

 • برد لامپ تصویر
 • برد LCD

آیفون های تصویری قدیمی تماما برد های لامپ تصویر می باشد که در شکل زیر مشاهده می نمایید.

برد تصویر لامپ تصویر
لامپ تصویر

برد صوت آیفون تصویری

برد صوت یا برد اصلی در تمامی آیفون های تصویری یک کار مشترک را انجام میدهد که وظیفه آن ارتباط برد تصویر و کیبورد و صدا با پنل اصلی میباشد.

برد صوت در تعمیرات
برد صوت

برد صوت در اکثر آیفون های تصویری به یک صورت بوده و نداشتن صدا در آیفون های تصویری و نداشتن تصویر در آیفون ها و بیشتر مربوط به همین برد میباشد.

خازن ها نقش بسیار مهمی در تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری دارند ازین رو ما در این سایت به صورت تخصصی تعمیرات تخصصی مربوط به خازن ها را قرار داده ایم. تقویت صدا تقویت صدای زنگ صدای رفت و صدای برگشت و زنگ نخوردن آیفون تصویری از مواردی است که بیشتر مربوط به این برد میباشد.

نام دیگر برد صدا همان برد اصلی میباشد چراکه در تعمیرات آیفون تصویری این برد وظیفه هندل کردن تمامی وظایف را دارد. وظایفی نظیر هندل کردن صدای رفت و برگشت هندل کردن صدای زنگ هندل کردن تصویر برای برد تصویر و دوربین

کیبورد در آیفون تصویری

کیبوردها همان صفحه کلید هستند که تشکیل شده اند از چند عدد شاسی و یک چراغ جهت مشخص شدن روشن یا خاموش بودن آیفون.

عملکرد یک شاسی زنگ را در روشن شدن یک مصرف کننده را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

عملکرد شاسی
شاسی

بردهای صفحه کلید یا کیپد در تمامی مدل های ساده مشابه بوده و عواملی مانند روشن نشدن آیفون تصویری خاموش نشدن آیفون تصویری و کم و زیاد نشدن صدا در آیفون های تصویری و روشن نشدن چراغ آیفون میتواند مربوط به همین برد باشد.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

نصب و تعمیر آیفون تصویری کوماکس
آیفون تصویری کوماکس

آیفون تصویری کوماکس یکی از قدیمی ترین آیفون های تصویری در تهران و ایران می باشد. ازین رو تعمیرات آیفون تصویری کوماکس در تهران یکی از تخصصی ترین مشاغل در تهران است. آیفون های کوماکس در واقع بیس یک آیفون تصویری است و در صورتی که قسط آموزش آیفون های تصویری را دارید بهترین کار شروع تعمیرات از آیفون کوماکس است چراکه با آموزش دیدن این آیفون تصویری در واقع بیس کار را آموزش خواهید دید. این نکته را فراموش نکنید که بیشتر برندهای آیفون تصویری از آیفون کره ای تقلید نموده اند و به همین خاطر بسیاری از آیفون های تصویری بسیار مشابه با همین آیفون است.

شرکت سریر تصویر سعی دارد کلیه خرابی های آیفون تصویری را آموزش دهد و تمامی تجارب بدست آمده در تعمیرات آیفون تصویری را به تمامی هم میهنان عزیزمان آموزش دهد. مانیتور داخلی واحد ها معمولا به علت کارکرد زیاد دچار برخی خرابی ها می شود که ما در این مبحث سعی داریم تا به طور تخصصی تمامی این خرابی ها را آموزش دهیم و تجارب خود در تعمیرات کوماکس را در اختیار شما قرار دهیم. از آنجایی که تعمیرات بسیاری از آیفون های تصویری تابا و سوزوکی و کوکوم و کالیوز و … بسیار شبیه به عملکرد آیفون تصویری کوماکس می باشد شما می توانید جهت تعمیرات آیفون تصویری خود از آموزش های کوماکس استفاده نمایید.

تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک

نصب آیفون تصویری الکتروپیک
آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری الکتروپیک یکی از معتبر ترین آیفون های تصویری در ایران می باشد. ازین رو تصمیم گرفتیم تا تعمیر تخصصی آیفون های تصویری الکتروپیک را آموزش دهیم و تمامی خرابی های مربوطه را بررسی نماییم. پس تا انتهای این مطلب مارا یاری نمایید.آیفون های تصویری الکتروپیک بر خلاف آیفون های تصویری کوماکس و سوزوکی و آلدو از سیم بندی مجزایی جهت تصویر و صدا و کارکرد کلی بهره می برند. ازین رو هیچ کدام از قطعات به کار رفته در برندهای آیفون تصویری را نمی توان در تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک به کار برد و قطعات مربوط به آیفون الکتروپیک نیز مخصوص خود این شرکت می باشد و در تعمیر برندهای دیگر نیز کارایی ندارد.

یکی از بزرگترین ضعف های آیفون تصویری الکتروپیک زنگ نخوردن آیفون تصویری می باشد که در این مطلب به صورت تخصصی بررسی شده است.

تعمیرات آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری سیماران
سیماران

آیفون تصویری سیماران در تهران بعد از ورود به رقابت با برندهای آیفون تصویری کوماکس و سوزوکی و تابا , توانست محبوبیت بسیار بالایی را در میان مردم به دست آورد. این محبوبیت بیشتر به دلیل هم خوانی این مدل آیفون تصویری با آیفونهای معروف بازار همچون کوماکس و سوزوکی به وجود آمد. ازین رو تعمیرات این مدل از آیفون تصویری بسیار مشابه با همتای خارجی خود یعنی آیفون تصویری کوماکس است.آیفون های تصویری سیماران برخلاف آیفون های الکتروپیک و … دارای کیفیت قطعات بالاتری می باشند ازین آیفون های سیماران کمتر در معرض خرابی قرار می گیرند.

تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی

آیفون سوزوکی

حتما نام آیفون های تصویری سوزوکی به گوشتان رسیده است. آیفون تصویری سوزوکی برندی سنگا‍‍‍‍پوری است ولی مونتاژ ایران. ابتدای ورود آیفون های تصویری سوزوکی به بازار ایران این شرکت محصولات خود را همانند آیفون تصویری کوماکس طراحی نمود و همان قطعات به کار رفته در آیفون های کوماکس را استفاده نمود ازین رو جهت تعمیرات و خرابی آیفون تصویری سوزوکی می توان از قطعات آیفون کوماکس استفاده کرد.( تعمیرات تخصصی آیفون تصویری در تهران) در این مطلب ما تمامی آموزش های تعمیرات آیفونهای تصویری سوزوکی و سیماران را به شما عزیزان آموزش می دهیم. در نظر داشته باشید که نعمیرات تخصصی سوزوکی و سیماران دقیقا همانند آیفونهای تصویری کوماکس می باشد و این دو برند را حتی می توان با یکدیگر نصب نمود.

تعمیرات آیفون تصویری تابا ( تابان )

آیفون تصویری تابا در نصب

آیفون تصویری تابا یکی از بهترین آیفون های تصویری در بازار ایران است که بعد از گذشت چندین سال از پخش آیفون های تصویری مانند کوماکس توانست محبوبیت خود را در بازار ایران و در بین تمامی نصابان آیفون تصویری پیدا کند. ازین رو با پخش شدن این آیفون تصویری در ایران و نصب توسط نصابان عزیز کشورمان حال نیاز به تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری تابا بسیار به چشم می خورد. حال ما در این مطلب سعی بر آن نموده ایم تا به صورت کاملا تخصصی نصب آیفون های تصویری تابا را آموزش دهیم. تعمیراتی نظیر تعمیرات تخصصی مانیتور آیفون تابا و تعمیرات تخصصی پنل آیفون تابا و .. امیدواریم تا با ثبت نظرات خود در این سایت بتوانید در امذر بهتر شدن مارا یاری نمایید.

تعمیرات آیفون تصویری کنوی

آیفون تصویری کنوی

به احتمال زیاد نام آیفون تصویری کنوی یا به زبان لاتین Kenwei به گوشتان آشنا باشد. بله در زمان ورود آیفون های تصویری به بازار ایران آیفون تصویری کنوی نیز یکی از این مدل آیفون های تصویری بود که به بازار ایران راه پیدا کرد. این آیفون تصویری همانند آیفون های مشابه خود از سیستم چهار یا پنج سیمه پشتیبانی میکند و در عملکرد بسیار مشابه دیگر آیفون های چهارسیمه است. ترتیب قرارگیری سیم ها در آیفون تصویری کنوی دقیقا مشابه همتای خود کوماکس است که به همان ترتیب میتوان این آیفون تصویری را با کوماکس و سوزوکی و سیماران نیز نصب نمود. حال ما در این مطلب تعمیر تخصصی آیفون های تصویری کنوی را به صورت کاملا تخصصی آموزش خواهیم داد.

نمونه ای از تعمیرات آیفون کنوی را مشاهده نمایید.

تعمیرات آیفون تصویری تکنما

آیفون تصویری تکنما
تکنما

تعمیرات آیفون تصویری تکنما یکی از تخصصی ترین آیفون های تصویری در تهران است و این آیفون تصویری بر خلاف بسیاری از آیفون های تصویری که از سیستم چهارسیمه پشتیبانی میکنند از سیستم هفت سیمه استفاده میکند و بسیاری از نصابان و تعمیرکاران آیفون تصویری با تعمیرات آین آیفون تصویری در تهران و شهرستان ها به مشکل برمیخورند ازین رو گروه مهندسی سریر تصویر در نظر دارد تا تعمیرات تخصصی این آیفون تصویری را به صورت کاملا رایگان آموزش دهد.

تعمیرات آیفون تصویری در تهران

تعمیرات آیفون تصویری در تهران از تخصصی ترین رشته ها به شمار میرود و گروه مهندسی سریر تصویر در نظر دارد تا تعمیرات سطح شهر تهران بزرگ را با افراد کاملا متخصص به صورت حرفه ای دنبال نماید. ازین رو این گروه مهندسی با همکاری شرکت تکنما و دیگر شرکت های تولید کننده آیفون تصویری مانند کوماکس و کنوی و آلدو و… همکاری های لازم را انجام داده تا بتواند تعمیرات این رشته را هم در سطح شهر تهران دنبال نموده و هم بستری برای آموزش افراد فراهم نماید. توجه داشته باشید که آموزش تعمیرات برای این شرکت هیچ هزینه را به همراه نداشته و نخواهد داشت.

این مطلب را ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را بگذارید :)

avatar
  اشتراک در  
اشاره به موضوع
Call Now Buttonجهت کارشناس رایگان تماس بگیرید
گروه مهندسی سریر تصویر. گروهی جوان از مهندسین برق تهران هستیم. بهترین تبلیغمون کار خوبه!! ...
+