خانه / نصب و تعمیرات آیفون تصویری در تهران / تعمیرات آیفون تصویری در تهران
تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری
تعمیرات آیفون تصویری

تعمیرات آیفون تصویری در تهران

یکی از معایب آیفون های تصویری کوماکس ( commax ) و هم رده هایش مانند سوزوکی و سیماران و آلدو الکتروپیک و تابا و کوکوم و کالیوز و کنوی و تامر , زنگ خوردن در حین تماشای تصویر است وهمین امر باعث شده تا خرابی این نوع آیفون تصویری بیشتر باشد و تعمیرات یا تعمیر تخصصی آیفون تصویری چهارسیمه کمی پیچیده باشد. بدین صورت که اگر واحدی در حال تماشای تصویر باشد و شخصی زنگ آیفون واحد دیگری را بزند آن واحدی که در حال تماشای تصویر آیفون به پنل است نیز زنگ میخورد و همین امر سبب شده که این مدل آیفون ها در زنگ خوردن یا نخوردن بیشتر در معرض خرابی باشند. (نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در تهران)

حال ما در این مطلب به مشکلاتی که اغلب این مدل از آیفون ها به آنها دچار می شوند می پردازیم. مشکلاتی نظیر زنگ خوردن آیفون همه واحدها و یا زنگ خوردن یک واحد با دیگر واحدها و غیره

توجه داشته باشید که گروه مهندسی سریر تصویر نمایندگی مجاز تعمیرات آیفون تصویری در تهران کلیه آموزش های تخصصی آیفون های تصویری را به صورت رایگان در سایت قرار داده است تا کمکی در امر آموزش آیفون های تصویری به تمامی هم میهنان عزیزمان کرده باشیم.

جهت کارشناسی رایگان و انجام پروژه با کارشناسان ما تماس بگیرید .تعمیرات تخصصی آیفون تصویری در تهران . مهندس میرزاده ۰۹۱۲۰۶۱۰۶۵۸

نصب و تعمیر آیفون تصویری کوماکس

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

شرکت سریر تصویر سعی دارد کلیه خرابی های آیفون تصویری را آموزش دهد و تمامی تجارب بدست آمده در تعمیرات آیفون تصویری را به تمامی هم میهنان عزیزمان آموزش دهد. مانیتور داخلی واحد ها معمولا به علت کارکرد زیاد دچار برخی خرابی ها می شود که ما در این مبحث سعی داریم تا به طور تخصصی تمامی این خرابی ها را آموزش دهیم و تجارب خود در تعمیرات کوماکس را در اختیار شما قرار دهیم. از آنجایی که تعمیرات بسیاری از آیفون های تصویری تابا و سوزوکی و کوکوم و کالیوز و ... بسیار شبیه به عملکرد آیفون تصویری کوماکس می باشد شما می توانید جهت تعمیرات آیفون تصویری خود از آموزش های کوماکس استفاده نمایید.

آیفون تصویری الکتروپیک

تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری الکتروپیک یکی از معتبر ترین آیفون های تصویری در ایران می باشد. ازین رو تصمیم گرفتیم تا تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری الکتروپیک را آموزش دهیم و تمامی خرابی های مربوطه را بررسی نماییم. پس تا انتهای این مطلب مارا یاری نمایید.آیفون های تصویری الکتروپیک بر خلاف آیفون های تصویری کوماکس و سوزوکی و آلدو از سیم بندی مجزایی جهت تصویر و صدا و کارکرد کلی بهره می برند. ازین رو هیچ کدام از قطعات به کار رفته در برندهای آیفون تصویری را نمی توان در تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک به کار برد و قطعات مربوط به آیفون الکتروپیک نیز مخصوص خود این شرکت می باشد و در تعمیر برندهای دیگر نیز کارایی ندارد.

آیفون تصویری سیماران

تعمیرات آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری سیماران در تهران بعد از ورود به رقابت با برندهای آیفون تصویری کوماکس و سوزوکی و تابا , توانست محبوبیت بسیار بالایی را در میان مردم به دست آورد. این محبوبیت بیشتر به دلیل هم خوانی این مدل آیفون تصویری با آیفونهای معروف بازار همچون کوماکس و سوزوکی به وجود آمد. ازین رو تعمیرات این مدل از آیفون تصویری بسیار مشابه با همتای خارجی خود یعنی آیفون تصویری کوماکس است.آیفون های تصویری سیماران برخلاف آیفون های الکتروپیک و ... دارای کیفیت قطعات بالاتری می باشند ازین آیفون های سیماران کمتر در معرض خرابی قرار می گیرند.

آیفون سوزوکی

تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی

حتما نام آیفون های تصویری سوزوکی به گوشتان رسیده است. آیفون تصویری سوزوکی برندی سنگا‍‍‍‍پوری است ولی مونتاژ ایران. ابتدای ورود آیفون های تصویری سوزوکی به بازار ایران این شرکت محصولات خود را همانند آیفون تصویری کوماکس طراحی نمود و همان قطعات به کار رفته در آیفون های کوماکس را استفاده نمود ازین رو جهت تعمیرات و خرابی آیفون تصویری سوزوکی می توان از قطعات آیفون کوماکس استفاده کرد.( تعمیرات تخصصی آیفون تصویری در تهران) در این مطلب ما تمامی آموزش های تعمیرات آیفونهای تصویری سوزوکی و سیماران را به شما عزیزان آموزش می دهیم. در نظر داشته باشید که نعمیرات تخصصی سوزوکی و سیماران دقیقا همانند آیفونهای تصویری کوماکس می باشد و این دو برند را حتی می توان با یکدیگر نصب نمود.

آیفون تصویری تابا در نصب

تعمیرات آیفون تصویری تابا ( تابان )

آیفون تصویری تابا یکی از بهترین آیفون های تصویری در بازار ایران است که بعد از گذشت چندین سال از پخش آیفون های تصویری مانند کوماکس توانست محبوبیت خود را در بازار ایران و در بین تمامی نصابان آیفون تصویری پیدا کند. ازین رو با پخش شدن این آیفون تصویری در ایران و نصب توسط نصابان عزیز کشورمان حال نیاز به تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری تابا بسیار به چشم می خورد. حال ما در این مطلب سعی بر آن نموده ایم تا به صورت کاملا تخصصی نصب آیفون های تصویری تابا را آموزش دهیم. تعمیراتی نظیر تعمیرات تخصصی مانیتور آیفون تابا و تعمیرات تخصصی پنل آیفون تابا و .. امیدواریم تا با ثبت نظرات خود در این سایت بتوانید در امذر بهتر شدن مارا یاری نمایید.

آیفون تصویری کنوی

تعمیرات آیفون تصویری کنوی

به احتمال زیاد نام آیفون تصویری کنوی یا به زبان لاتین Kenwei به گوشتان آشنا باشد. بله در زمان ورود آیفون های تصویری به بازار ایران آیفون تصویری کنوی نیز یکی از این مدل آیفون های تصویری بود که به بازار ایران راه پیدا کرد. این آیفون تصویری همانند آیفون های مشابه خود از سیستم چهار یا پنج سیمه پشتیبانی میکند و در عملکرد بسیار مشابه دیگر آیفون های چهارسیمه است. ترتیب قرارگیری سیم ها در آیفون تصویری کنوی دقیقا مشابه همتای خود کوماکس است که به همان ترتیب میتوان این آیفون تصویری را با کوماکس و سوزوکی و سیماران نیز نصب نمود. حال ما در این مطلب تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری کنوی را به صورت کاملا تخصصی آموزش خواهیم داد.

نصب آیفون تصویری

تعمیرات درب بازکن آیفون های تصویری

سیستم درب باز کن یکی از مهمترین قسمت های هر آیفون تصویری می باشد و خرابی در سیستم درب باز کن گریبان گیر تمامی ساکنین یک مجتمع خواهد شد . ازین رو جهت تست این سیستم مطلب زیر را مطالعه نمایید. مشکلات پیچیده باز نشدن درب در آیفون تصویری کوماکس و سیماران و سوزوکی و الکتروپیک و تابا و آلدو و کالیوز و .. را با یکدیگر ببینیم

استفاده از شیلد جهت از بین بردن نویز و خش خش

تعمیرات آیفون های تصویری در سیم کشی

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس و سوزوکی و آلدو و تابا و الکتروپیک را مشاهده نمودید حال وقت آن رسیده تا به سراغ تعمیرات در قسمت کابل کشی آیفون های تصویری برویم.کابل کشی قسمت بسیار مهم از تعمیرات آیفون تصویری می باشد و در صورت خرابی کابل کشی هم تصویر و هم صدا و درب بازکن و کلیه قسمتهای تشکیل دهنده هر آیفون تصویری دچار مشکل می شوند پس حتما تعمیرات کابل کشی را مطالعه نمایید. قطع شدن و اتصالی در سیم کشی آیفون های تصویری یکی از مهمترین دلایل خرابی آیفون تصویری می باشد و خرابی در سیم کشی قابل تعمیر می باشد

برد تغذیه آیفون تصویری

تعمیرات برد تغذیه در آیفون های تصویری

برد تغذیه نیز یکی از مهمترین قسمت ها در تعمیر تخصصی آیفون کوماکس می باشد که در این مطلب به طور کامل آموزش می دهیم.بردهای تغذیه در تمامی برندهای آیفون تصویری به صورت یکسان می باشند و تمامی مدلها تغیراتی در ظاهر دارند و کارایی آنها یکسان می باشد.در این مطلب انواع برد تغذیه در آیفون های تصویری مورد بحث و تعمیر قرار می گیرد جهت تعمیرات برد تغذیه آیفون خود این مطلب را مطالعه نمایید.

زنگ نخوردن آیفون های تصویری

یکی از مشکلات بزرگ آیفون های تصویری نخوردن زنگ این آیفونهای به دلایل متعددی است که علت اصلی آن فرسوده شدن قطعات می باشد. ازین رو در این مطلب دلایل اصلی نخوردن زنگ آیفون های تصویری مورد بررسی قرار می گیرد. جهت مطالعه این مطلب به صورت تخصصی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

شرکت سریر تصویر فیلم های آموزشی از شناسایی قطعات آیفون تصویری و نحوه تعمیرات را برای شما اماده نموده تا آموزش تعمیرات را به نحو احسنت ببینید. آیفون تصویری کوماکس یکی از معتبر ترین مارک های آیفون تصویری در ایران است و پوشش بالای این آیفون تصویری در سطح شهر باعث شده تا تعمیرات این آیفون تصویری به صورت تخصصی انجام گیرد ازین رو جهت مشاهده تست قطعات در آیفون تصویری کوماکس می توانید ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

فیلم آموزشی تعمیرات آیفون تصویری

تعمیرات آیفون تصویری

تست قطعات آیفون تصویری

پخش ویدیو
پخش ویدیو

شناسایی برد اصلی

تست شاسی درب بازکن

پخش ویدیو
پخش ویدیو
این مطلب را ارسال کنید

6
لطفا دیدگاه خود را بگذارید :)

avatar
3 نظرات
3 پاسخ های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدار ترین نظر سنجی
4 نظر نویسندگان
مصطفیرضامصطفی میرزادهرضاعلی تشکری نظر اخیر نویسندگان
  اشتراک در  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
رضا
مهمان
رضا

سلام خسته نباشید مهندسین عزیز اقا دمتون گرم بابت اطلاعات سایت عالیه خدا خیرتون بده من نصابم تو یه ساختمون سی واحد چنتا از واحدا درا باز نمیکنن رله تحریک میشه چون صداش میاد پشت پنل ولی باز نمیشه حالا یا سوال اگه رله یا ترانس خرابه چرا نزدیک بیست واحد دیگه باز میکنه اگه سالمه چرا نمیشه درصورتی که مدارش سالمه چون صدا کارکرد رله میاد تاحالا با ابن مشکل نخوردم تو کارهام ممنون از شما

مصطفی
مهمان
مصطفی

سلام خدمت شما دوست عزیزم ممنونم بابت لطفی که به ما و همکاران دارید. بابت باز نکردن درب توسط تعدادی از واحدها باید گفت به علت تحریک رله توسط برد تغذیه مانیتور داخل واحدها در آیفونهای تصویری چهار سیمه هستش. پس موردی که مهمه تضعیف شدن بورد تغذیه و یا رله بوبین پنل هستش شما از رله ۱۰ ولت استفاده کنید مشکلتون برطرف میشه چون افت ولتاژ دارید.
سوالی بود بنده در خدمتم.

رضا
مهمان
رضا

سلام
بابت اطلاعاتی که در مورد تعمیرات تخصصی آیفون تصویری کوماکس تابا الکتروپیک سیماران سوزوکی و… قراردادید ممنون هستم. بنده تعمیرات آیفون تصویری رو به صورت تخصصی در تهران انجام میدم و بعضی از مدل هارو و مارک هارو کار نکردم مثل تکنما و سوزوکی ولی ما بقی رو به صورت تخصصی یاد گرفتم و آماده همکاری هستم ممنون میشم با ایمیل به من اطلاع بدید. با تشکر

علی تشکری
مهمان
علی تشکری

سلام خدمت شما مدیر محترم
اولا بسیار ممنون بابت سایت فوق العاده خوبتون و ممنون بابت اطلاعات کاملی که بابت تعمیرات آیفون تصویری کوماکس تابا الکتروپیک سیماران سوزوکی گذاشتید.
یه سوالی خدمت شما داشتم بابت تعمیرات آیفون تصویری کوماکس.
می خواستم بدونم بردها پنل های کره ای که قبلا بر روی پنل ها بودند با بزدهای چینی امروزه متفاوت هستند یا می توان آنها رو با هم نصب کرد. ممنون میشم جوابمو بدید.

Call Now Buttonجهت کارشناس رایگان تماس بگیرید
گروه مهندسی سریر تصویر. گروهی جوان از مهندسین برق تهران هستیم. بهترین تبلیغمون کار خوبه!! ...
+