خانه / آیفونها / بهترین انتخاب جهت تبدیل آیفون صوتی به تصویری

بهترین انتخاب جهت تبدیل آیفون صوتی به تصویری

<!— wp:paragraph –>

با ورود آیفون های تصویری به بازار ایران بسیاری از ساختمان ها به فکر تبدیل آیفون صوتی خود به تصویری گرفته اند که این امر در کابل کشی های متفاوت نیاز به کارشناسی دقیق جهت گرفتن بهترین جواب در استفاده از آیفون تصویری است. ما در این مطلب راهی را برای شما مشخص می کنیم تا دقیق ترین تصمیمات را بگیرید.

تبدیل آیفون صوتی به تصویری در دو صورت امکان پذیر است

  1. تبدیل آیفون صوتی به تصویری با همان کابل کشی صوتی
  2. تبدیل آیفون صوتی به تصویری با تعویض کابل کشی

تبدیل آیفون صوتی به تصویری با همان کابل کشی آیفون صوتی

کسانیکه نیاز دارند تا آیفون صوتی خود را با تصویری تعویض نمایند به دنبال راهی برای کمتر شدن هزینه و استفاده از همان کابل کشی صوتی خود دارند چرا که تعویض سیم کشی آیفون صوتی به تصویری هزینه بسیار زیادی هم از جهت خرید کابل در بازار بسیار گران امروزی دارد.

کابل شیلد دار جهت برطرف کردن نویز
کابل شیلد دار

و هم هزینه کابل کشی جهت پرداخت دستمزد و صرف زمان و سختی فراوان برای کابل کشی مجدد دارد.

تبدیل آیفون صوتی به تصویری
کابل کشی

توجه کنید که انتخاب آیفون مناسب و کابل کشی مناسب و سیستم اجرایی مناسب میتواند مشکلات آیفونی شما را برای همیشه حل کند و اگر این کار توسط غیر متخصصین صورت گیرد نه تنها مشکلات شروع خواهد شد بلکه به علت سیستم کابل کشی نامناسب حتی با تعویض قطعات جانبی دردی از مشکلات دوا نخواهد شد.

بهترین آیفون مناسب با ساختمان شما

باید عرض کنم که جواب این سوال بسته به نوع ساختمانها متفاوت است و جهت تبدیل آیفون صوتی به تصویری بهتر است به نکات زیر توجه کنید.

  • کابل مورد نیاز جهت انتقال صوت و تصویر کابل نمره ۰٫۶ و فویلدار و شیلد دار است
  • ساختمانهایی که تعداد واحد آنها کم است میتوانند از همان کابل بدون فویل و ۰٫۵ صوتی استفاده نمایند ولی به شرطی که کابل تصویر از کنار دستگاه ها و کابلهای AC عبور نکرده باشد.
  • ساختمانهایی که تعداد واحد زیادی دارند و از سیم کشی خطی استفاده میکنند و یعنی کابل از طبقه آخر به طبقه زیرین و همینطور کلیه طبقات عبور میکند و نمیخواهند کابل کشی را تعویض نمایند پیشنهاد ما استفاده از آیفونهای تکنما میباشد.
  • ساختمانهایی که تعداد واحد های زیادی دارند و در هر طبقه دو واحد دارند و از همان سیم کشی خطی استفاده میکنند به طوری که در جعبه تقسیم به یک کابل تبدیل شده و به پنل میرسد و نمی خواهند کابل کشی آیفون صوتی را تعویض نمایند پیشنهاد ما آیفون تکنما میباشد.
  • ساختمانهایی که در هر طبقه چند واحد و با تعداد بالا میباشند و در هر طبقه یک جعبه تقسیم دارند میتوانند هم از آیفونهای تکنما و هم از سیستم دکودر در هر طبقه استفاده نمایند که در این صورت همه مدلهای سوزوکی و الدو و سیماران و … را میتوانند تهیه نمایند

تعویض آیفون صوتی به تصویری با کابل کشی

در بسیاری از ساختمان ها که تعداد واحدها بالا می باشد صرف هزینه بسیار بهتر است از استفاده از سیم کشی صوتی چرا؟

  1. به علت تعداد بالای واحدها هزینه تقسیم بر تعداد شده و مقرون به صرفه است
  2. در تعداد بالای واحدها کیفیت صدا و تصویر افت نخواهد داشت
  3. در صورت داشتن نویز در آیفون صوتی نویز برظرف خواهد شد.

در صورتی که شما نیاز به تعویض کابل کشی دارید بهترین انتخاب کابل را انجام دهید چراکه این انتخاب یکباره بوده و در صورت انتخاب اشتباه هزینه چندین برابر خواهد شد. پس مطلب انتخاب کابل مناسب برای آیفون تصویری را از دست ندهید.

حال که کابل خود را انتخاب نمودید باید نوع و برند آیفون تصویری را انتخاب نمایید که در این مورد بهترین راه استفاده از کارشناسان گروه سریر تصویر است چرا که نه هزینه کارشناسی خواهید داد و بهترین انتخاب را انجام خواهید داد.

انتخاب سیستم مناسب در ساختمانها بسته به نوع سیم کشی متفاوت است ولی در این رابطه می توانید معایب و مزایای شرکت های تولید کننده آیفون تصویری را مطالعه نمایید و بهترین انتخاب را برای آیفونهای تصویری انجام دهید.

این مطلب را ارسال کنید

درباره‌ی مصطفی میرزاده

اینجانب مصطفی میرزاده در حال حاظر کلیه پروژه های برقی نظیر آیفونهای تصویری- دوربینهای مدار بسته- آنتن های مرکزی ثابت و گردان- طراحی تابلو برق- تعمیرات و نگه داری موتورخانه- و کلیه امور برقی- را تحت مدیریت اینجانب بر عهده گرفته و اجرا مینمایم جهت هماهنگی و کارشناسی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید 09120610658

همچنین ببینید

دکودر سوزوکی

نحوه نصب پنل کدینگ سوزوکی و دکودر سوزوکی

در این مطلب که درخواست بسیاری از دوستان می باشد نحوه کد دادن و نصب …

4
لطفا دیدگاه خود را بگذارید :)

avatar
2 نظرات
2 پاسخ های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدار ترین نظر سنجی
3 نظر نویسندگان
مصطفی میرزادهaliامین نظر اخیر نویسندگان
  اشتراک در  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
ali
مهمان
ali

سلام. برای تبدیل آیفون صوتی به تصویری در خانه دو طبقه و هر طبقه یک واحد پیشنهاد شما چیست؟ یعنی مجدداً سیمکشی کنم یا همون سیمکشی قبلی کافیه؟

امین
مهمان
امین

با سلام میخواستم آیفون صوتی تابا با ی آیفون تصویری ۲ واحده تعویض کنم میخواستم بدونم چ مارکی مناسبه؟

Call Now Buttonجهت کارشناس رایگان تماس بگیرید
گروه مهندسی سریر تصویر. گروهی جوان از مهندسین برق تهران هستیم. بهترین تبلیغمون کار خوبه!! ...
+